HERKESIN YOLU BU FORUMDAN GECER..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İçimdeki 'Sana' Emanet Ediyorum 'Ben’imi...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

İçimdeki 'Sana' Emanet Ediyorum 'Ben’imi... Empty
MesajKonu: İçimdeki 'Sana' Emanet Ediyorum 'Ben’imi...   İçimdeki 'Sana' Emanet Ediyorum 'Ben’imi... Icon_minitimeC.tesi 21 Kas. 2009, 10:01

Bakır tepsinin gümüş bakışlı gözlerine...

...Kol kola adımların yalnızlığa ince bir çentik attığı beklentilerin kalbe zarar oldupu donuk dakikalar...

Küçük ve masum sessizliklerin, gittikçe kırbaç etkisi yaratan çemberi daralıyor…
Sayısız darbelerin arasından sıyırabileceğim gün doğumu, zifiri karanlıkla ortak çalışıyor; ve ben hangi sayfanın yırtılıp bir tarafa atılan parçasıyım, çözemiyorum… Kemik uçlarıma yerleşen dermansızlığın yazgısı, tek cümlede atılmış meğer!Artık bir imza yok!!

İki şarkı arası bocalıyorum…Uzuvlarımdan bana kalan durgunluğun çözüleceği zamana direnmek nafile..
Belki de baharı beklerken kışı unuttuğumuzdan oldu tüm bunlar…
Şeridin bomboş olduğunu düşünürken, tali yolllardan vurgun yedik…
Ki vurgunu kâğıda çizmek bu kadar zorken…

Yine de sargısı boldur düşlerimin, düşüşlerin geçirgen olduğu bir atlasta... Henüz yolun başındayken dudaklarımın kenarına bıraktığın kokunla, karı delen bir güneşin bakışlarıma düştüğü yerden, sana dokunuyorum...
Şehir ayrılıkları sürtse de bedenimi, birgüne dair inadına bekliyorum geleceğimizi...
"Kıskaçlarını açmış zamanın törpülediği yüreğimden akıp gitti sensizlik...
Bir tutam ayrılık da olsa aşkı perçinleyen, içimdeki sana emanet ediyorum BEN’imi...."

"İçimdeki gülümsemelerin
senli sebeplerini
kucaklıyorum yüreğimde..
yan yana ömür geçirecek,
iki ilmeğiz tek bedende.
Düşünü gerçek yapan
nedenlerine tutun..
ben onlarla uyanıyorum
her sabah kollarında..."

...alıntı...
https://0negatif.yetkin-forum.com

İçimdeki 'Sana' Emanet Ediyorum 'Ben’imi...
1 sayfadaki 1 sayfası